AndroidAplikaceNovinky

Snapchat přidává 3D kameru pro fotografie selfie

Snapchat pokračuje ve svých vylepšeních a nyní zavádí novou funkci režimu fotoaparátu, kde selfie mají být v režimu 3D. Od dnešního dne mohou uživatelé s modelem iPhone X nebo novějším používat „3D kamerový režim“ k zachycení selfie fotografie a použít tak 3D efekt. Uživatelé pro které bude tato funkce k dispozici, ale nevlastní iPhone X nebo novější, tak budou muset pohybovat telefonem – aby se jim 3D fotografie vytvořila. Společnost oznamuje, že časem budou mít tuto funkci k dispozici i další zařízení.

Snap poprvé představil tuto myšlenku 3D efektů, když oznámil svou nejnovější verzi brýlí Spectacles 3, které nově zahrnují druhou kameru. Můžete zde nově přidávat různé efekty, filtry, světelné efekty a další různé animace.

3D selfie zachycené v aplikaci Snapchat můžete sdílet v aplikaci nebo je uložit do uživatelského fotoaparátu a následně je sdílet i jinde. Sdílení mimo aplikaci však lidem zbaví možnost pohybovat po fotografii a měnit tak perspektivu obrázku. Zatím nemám tuto službu k dispozici, ale zajímá mě, zda půjdou tyto fotografie poté sdílet na Instagramu. Většina fanoušků totiž používá fotografie uložené v Snapchatu a dále je sdílí i na Instagram. Tak uvidíme..

Na to, jak takové selfie vypadají, se můžete podívat ve videu níže:

Comment here