AndroidAplikaceNovinky

Spotify for Artists, kolik máte posluchačů v reálném čase?

spotify

Spotify for Artists (pro umělce) nabízí novou přepracovanou aplikaci, která Vám poskytne lepší statistiky o Vaší hudbě a fanoušcích. Nová aplikace zobrazí celkový počet lidí, kteří poslouchají Vaše skladby po celém světě. V nových verzích bude zobrazovat statistiky poslechu v reálném čase.

Aktualizovaná aplikace obsahuje domovskou kartu, která poskytuje přístup k informacím o tom, jak vytěžit maximum ze sdílené hudby na Spotify, včetně prezentací o událostech, jako je Spotify’s Co.Lab. Spotify říká, že nová aplikace usnadňuje i přepínání mezi profily těm, kteří upravují seznamy umělců.

Oznámění přichází přesně po té, co začala být dostupná analytická platforma Apple Music, po vydání beta verze na začátku roku 2018. Spolu s pokytováním dat posluchače podle polohy až po úroveň jednotlivých měst se služba Apple také integrovala spolu s aplikací Shazam. To znamená, že umělci mohou sledovat, kdy lidé používají tuto službu k identifikaci hudby.

Vzhledem k tomu, že větší část příjmů umělců pochází ze streamovacích služeb jako Spotify a Apple Music, jsou data o poslechu stále důležitější. Hlavně tedy proto, aby mohli efektivně porozumnět svému publiku a samostatně obchodovat.

Kde je aplikace dostupná?

Spotify for Artists se tento týden objevuje v systémech iOS a Android. Nově také poskytuje umělcům více informací o milnících, jako je získávání nových sledovatelů nebo přidávání do seznamů skladeb

Aplikaci si můžete stáhnout zde:

Comment here