AndroidAplikaceNovinky

Spotify porazilo Apple s funkcí ročního přehledu

Spotify wrapped
Exkluzivní funkce pro uživatele Spotify, nikoli pro fanoušky Apple Music.

Stejně jako každý rok, tak i tento společnost Spotify uživatelům připomněla jejich minulost. Zdá se, že všichni uživatelé sdílejí své nejoblíbenější písně a interprety z tohoto roku na Instagramu, Twitteru a dalších sociálních sítí – všichni, kromě posluchačů Apple Music.

Uživatelé tak mohou vidět své nejoblíbenější umělce roku, nejlepší písně a protože rok 2019 znamená také konec desetiletí, tak Spotify ukazuje tu nejvíce přehrávanou hudbu za posledních deset let. Příspěvek je naformátován jako příběh Instagramu pro mobilní aplikaci, takže uživatelé mohou toto shrnutí sdílet klepnutím přímo do svých příběhů. Dá se říct, že své přehledy sdílí skoro každý uživatel, takže jste si toho již určitě všimli.

Tato rozsáhlá konverzace je velkou ztrátou pro Apple Music. Lidé chtějí sdílet svá data, ale pokud používali a poslouchali hudbu přes jinou aplikaci , tak mají smůlu.

Apple dobře chápe pobídku k vytváření exkluzivních funkcí produktu. Majitelé iPhone mohou vytvářet Memoji nebo mají modré bubliny v iMessage. Bez ohledu na to, co kdo má za zařízení, tak k těmto funkcím nemáte přístup, pokud nevlastníte iOS. Apple Music má také své přehledy na konci roku, ale nejsou vytvořeny pro sdílení, a i kdyby byly, všichni sdílejí Spotify, ne Apple.

Vyjádření uživatelů Apple Music na Twitteru:
Ještě někteří uživatelé Apple Music chtějí přejít na Spotify, kvůli desetiletému přehledu nebo jen já?
Upřímně, možná přestanu používat Apple Music a přejdu na Spotify.

Comment here