NovinkyPočítače

VAIO SX12 – notebook, který nabízí velkou škálu portů

VAIO SX12

VAIO SX12, malý notebook s téměř každým představitelným portem, je nyní k dispozici v USA. Ceny začínají na 1,119 $ (25 730 Kč) za model s procesorem Core i5 řady U, 8 GB RAM a 256 GB úložného prostoru. A za tu nejlepší verzi, která bude obsahovat procesor i7, 16 GB RAM a 1TB SSD si zaplatíte až 2 119 $ (což je zhruba 48 800 Kč). Tato dražší verze bude mít i svou vlastní orginální barvu.

Jaké porty SX12 obsahuje?

To, co vám všechny tyto modely samozřejmě přinášejí, je 12palcová obrazovka 1080p, tři porty USB-A, jeden port USB-C, jeden port HDMI, slot pro kartu SD v plné velikosti, port pro sluchátka / mikrofon, ethernetový port a poctivý VGA port. VAIO SX12 má jedinečný design, který se jim opravdu povedl a podle charakteristik bude i velmi výkonný. Je také zajímavé kolik portů dokázala společnost VAIO do tohoto stroje dát. Určitě to usnadní mnohým lidem práci. Ale stojí opravdu za tu ohromnou cenu?

SX12 port

Bohužel tento notebook ještě není u nás k sehnání. Ale věříme, že nebude trvat dlouho a SX12 se brzy dostaví i k nám. Jakmile bude více informací o tomto notebooku, tak Vás budeme informovat. Takže nezapomínejte sledovat naši stránku, ať Vám nic neunikne.

Comment here