AndroidNovinkySmartphony

Vše co potřebujete vědět o OnePlus 7T Pro a 7T Pro McLaren Edition.

OnePlus 7T Pro a OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Fanoušci OnePlus čekali roky, než značka představila opravdovou prémiovou vlajkovou loď. A nyní k tomu konečně došlo. Pozdravte edici OnePlus 7T Pro a OnePlus 7T Pro McLaren Edition.

Co nového nám přináší verze OnePlus 7T Pro oproti OnePlus 7 Pro? Jaký je mezi nimi rozdíl? Zde jsou všechny odpovědi a vše ostatní, co potřebujete vědět o těchto nových telefonech.

Jediným opravdu šťavnatým hardwarovým upgradem je přechod od Qualcomm Snapdragonu 855 k čipové sadě  Snapdragon 855 Plus, který povyšuje tento stroj na herní level. Ale na základě našeho testování je nepravděpodobné, že poskytne jakýkoli hlavní výkon pro každodenní použití.

Telefon je, stejně jako jeho přímý předchůdce, standardně vybaven 8 GB pamětí RAM a 256 GB úložného prostoru (stále bez slotu MicroSD). 7T Pro dostane o něco lepší výdrž baterie, které stoupá velmi mírně z 4 000 mAh na 4 085 mAh. Je zde také Warp Charge 30T, který představuje 23% zlepšení oproti již bleskově rychlým dobíjením originálních 7 Pro. Jinak je hardware v podstatě nezměněn. Vedle trojité kamery je nový laserový autofokus a další motor pro záběry „Super Macro“.

OnePlus 7T Pro

Kromě výše uvedeného režimu Super Macro má kamera 7T Pro také výhody ze všech nových funkcí od OnePlus 7T, jako jsou Super Stable videa, podpora režimu teleobjektivu a Nightscape pro ultra široký objektiv. Tyto funkce jsou dodávány v balení s nejnovější verzí OxygenOS založenou na Android 10.

Pokud jde o design, OnePlus 7T Pro má stejnou vyskakovací kameru, zaoblený displej a stejný celkový vzhled jako jeho předchůdce. Jedinou významnou změnou je změna barvy z Nebula Blue na mírně utlumenou, krásně vypadající Haze Blue.

Pokud Vás zajímá jaký je rozdíl mezi OnePlus 7T Pro a OnePlus 7 Pro, tak jsme pro Vás tyto dva telefony porovnaly a můžete se na ně podívat zde.

Cena a dostupnost

Tento nádherný telefon k nám oficiálně dorazí 23. října. Můžete si ho však už nyní předobjednat na Alze. Odkaz na Alzu najdete zde nebo na tlačítku níže. Cena této vlajkové lodi bude 19 999 Kč. Když bude pro Vás zrovna tato částka velká, tak si můžete tento telefon koupit na splátky a to za 1 048 Kč/měsíčně po dobu 24 měsíců.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition

Pokračující milostný vztah OnePlus se závodní značkou McLaren pokračuje edicí OnePlus 7T Pro McLaren. Tato edice má exkluzivní černý povrch, tentokrát inspirovaný uhlíkovými vlákny TPT. Je celý navržený podle konceptu reálného modelu McLaren Speedtail.

McLaren SpeedTail
McLaren Speedtail

Tato speciální edice má také jasné akcenty a značky Papaya Orange na zadní straně kolem modulu kamery, které vypadají trochu jako zbytky oleje, což se podle nás do tohoto tématu hodí. Telefon také přichází s vlastními zástrčkami, kabely McLaren a jedinečným pouzdrem Alcantara.

OnePlus 7T Pro McLaren Edition Vybava

OnePlus 7T Pro McLaren Edition je také jediným telefonem řady 7T, který je dodáván s 12 GB paměti RAM. Standardně má také 256 GB interního úložiště. V prodeji bude od 6. listopadu za cenu 22 499 Kč. Také si ho můžete pořídit na splátky a to za 1 180 Kč/měsíčně pod dobu 24 měsíců. Odkaz na Alzu zase najdete zde nebo na tlačítku níže.

To je tedy vše, co potřebujete vědět o těchto dvou novinkách. Snad jsme nic nevynechali. A pokud ano, tak neváhejte a sdělte nám to v komentářích!

Comment here