AndroidNovinkySmartphony

Xiaomi by mohl v budoucnu vydat svá skládací zařízení

skládací zařízení Xiaomi

Skládací zařízení od Xiaomi? Zatím se jedná pouze o patent!

Díky několika nedávno zveřejněným patentům, které zaznamenal ITHome, se můžeme podívat na nová zařízení od společnosti Xiaomi. Tyto fotografie neodhalují příliš mnoho informací, ale ukazují nám něco, co se jeví jako dvě trojité obrazovky nebo možná skládací zařízení.

Xiaomi požádal o schválení těchto patentů koncem minulého měsíce a Čínský státní úřad jim oznámil jejich schválení 10. ledna. Bohužel zde není k dispozici žádný popis těchto zařízení, pouze náčrtky a vykreslení zařízení.

První zařízení vypadá, že má trojitý rám (téměř bez rámečků), s displejem omotávajícím se kolem přední, zadní a boční strany. Přední kamera zde není vidět, na zadní straně můžeme vidět pole dvou kamer. Nedokážeme zjistit, zda společnost Xiaomi úplně vynechala přední kameru nebo zda se jen skrývá pod obrazovkou.

Patent 1
Patent 2

Druhé zařízení má také přední i zadní displej, ale místo obrazovky naboku, obrazovka přesahuje horní část tohoto zařízení. Je také vybaven zadní kamerou, bez viditelné přední kamery.

Přestože patenty nenaznačují, zda by některé zařízení mohlo být sklopné nebo ne, stojí za zmínku, že to tak může být. Pokud ano, první z nich vypadá, že by mohlo být horizontální skládací, zatímco u druhého patentu to vypadá na vertikální skládací design.

Všechno jsou však zatím jen spekulace, dokud se oficálně nedozvíme o bližších informacích od společnosti Xiaomi. A jako je tomu u všech patentů, tak neexistuje žádná záruka, že tato zařízení budou uvedena na trh.

Comment here