AndroidNovinkySmartphony

Telefon z budoucnosti! Xiaomi Mi Mix Alpha má displej na obou stranách

xiaomi mi mix alpha ukazka

Xiaomi si myslí, že budoucnost chytrých telefonů spočívá v displejích na obou stranách telefonu. Společnost právě oznámila, že Mi Mix Alpha a její obrazovka se ovine kolem okrajů a jde dozadu, čímž dosahuje poměru obrazovky k tělu 180,6%.

Co vše tato vlajková loď obsahuje?

Mi Mix Alpha je vybaven procesorem Snapdragon 855 Plus, 12 GB RAM, 512 GB úložiště UFS 3.0 a 4 050 mAh baterií s rychlým nabíjením o výkonu 40W. Je dodáván s 108MP fotoaparátem na zádech. Protože můžete telefon jednoduše otočit a použít fotoaparát na zádech, postrádá telefon čelní kameru.

Xiaomi uvedla, že používá AI a speciální senzory k potlačení nežádoucích doteků po stranách zařízení. Nově vyvinutý haptický motor poskytuje hmatovou zpětnou vazbu k softwarovým tlačítkům hlasitosti softwaru. Strany telefonu mohou zobrazovat oznámení a ikony stavu.

„Pruh“ na zadní straně zařízení, ve kterém je umístěna kamera, je vyroben z keramiky a je potažen safírovým sklem, které jej chrání před poškrábáním. Rám zařízení je vyroben z titanu.

Už jsme viděli několik upřímně ohromujících vizualizací koncepčního telefonu Xiaomi Mi Mix Alpha představeného dnes v Číně, ale jen počkejte, až uvidíte, jak vypadá skutečná verze.

Ve videu, které původně nahrálo Weibo uživatel Hardware School, vidíme zasklené Mi Mix Alpha v celé své okouzlující slávě.

Kromě předvádění displeje, který začíná na přední straně a stále pokračuje, zobrazuje také kontextově citlivé softwarové klávesy na boku telefonu, stejně jako pulzující světla a ikony, které se také objevují podél křivky displeje pro oznámení.

Xiaomi uvedl, že Mi Mix Alpha bude limitovanou edicí vyrobenou v rámci malých výrobních sérií. Jedná se o telefon vyrobený pro „hardcore fanoušky“, takže Vás nepřekvapí, že tato mašina stojí docela dost. Cena bude začínat na 2 800$ (což je zhruba  65 700 Kč). Ve skutečnosti to může být směšně nepraktické (a vesele křehké), ale tento telefon je tak krásně provedený, že by si ho chtěl každý hned vyzkoušet.

A Co si myslíte o Mi Mix Alpha Vy? Dejte nám vědět v komentářích!

Comment here