HardwarePočítače

Razer vylepšuje své klávesnice pomocí nových optických přepínačů

Razer dnes přestavil nové klávesnice: Huntsman a Huntsman Elite, které mají nově optomechanické přepínače. Jsou to jejich první klávesnice, které obsahují tuto funkci. Razer využil optickou technologii, která je založená na IR, infračerverného světlo. To reaguje na stisknutí tlačítka, takže klávesnice bude mít rychlejší odezvu.

Razer se snaží nabídnout ještě lepší odezvu pro hráče, takže doufá, že to i ocení. Razer říká, že tyto ovladače by měly být o 30% rychlejší než tradiční mechanické spínače v důsledku optických senzorů. Podle zpráv by měly mít méně mechanických problémů a delší životnost.

Základní model Huntsman nabízí optomechanické přepínače a standartní osvětlení Chroma a jeho cena se pohybuje okolo $149.99 (3 360 Kč), zatímco model Huntsman Elite má k dispozici několik dalších funkcí a jeho cena se pohybuje okolo $199.99 (4 480 Kč).


Kromě osvětlení, model Elite nabízí také podsvícení pro osvětlení spodní části stolu kolem klávesnice, dále takénabízí magnetické opěrky pro dlaně, které nabízí podsvětlené světlo skrze skrytý konektor POGO. Elite Vám také nabízí multimediální ovládací prvky (obě tlačítka a rolovací kolečko) v pravém horním rohu klávesnice, které jsou plně přizpůsobitelná pro všechny uživatele.

Obě klávesnice jsou ode dneška k dispozici na stránkách společnosti Razer.

Comment here