AndroidNovinkyPočítače

Project Rush je nový editační nástroj společnosti Adobe pro tvůrce videí na YouTube

YouTube a Twitch jsou hlavním zdrojem různých videí, které nezůstaly nepovšimnuté od tvůrců, kteří vytvářejí programy pro upravování těchto videí. Dalším velkým faktorem jsou videa na sociálních sítích jako Facebook, Twitter, Instagram a Snapchat.

Adobe je nejznámější program v editaci softwaru pro videa a fotografie. Nyní oznámili nový nástroj Project Rush (pravděpodobně zastupující název), který byl vytvořen jako mobilní nástroj all-in-one pro tvorbu videí.

Project Rush bude k dispozici v systémech Windows, Mac, iOS a Android a je navržen tak, abyste mohli přes svůj chytrý telefon natočit obsah přímo do aplikace a abyste dále mohli tento video soubor upravovat, ať už v telefonu nebo dále přes PC.

Uživatelé si budou moct upravit svá videa, přidat filtry, optimalizovat zvukové stopy a vybrat titul. Všechny změny budou ukládány do cloudu, abyste mohli pokračovat v úpravách jak na svém telefonu, tak na PC.

Project Rush Vám umožní sdílet videa na více místech najednou, jako na svůj kanál YouTube, Twitter nebo Facebook. Adobe zde přidalo funkce, které byly poprvé vyvinuty v jiných nástrojích. Patří zde například korekce barev z Premiere Pro, úprava zvuku z Audition nebo vytváření vlsatních titulů z Adobe Stock templates.

Adobe nyní testuje beta verzi Project Rush, takže se můžete zaregistrovat a software si vyzkoušet. Verze systému Windows, Mac a iOS jsou nyní k dispozici, zatímco beta verze pro Android bude spuštěna již brzy.

Nástroj by měl být k dispozici koncem tohoto roku.

Zdroj

Comment here