NovinkyPočítače

Uniklé snímky Samsung Surface Laptop

Zdá se, že Samsung vydá nový Surface laptop se systémem Windows, jehož design vypadá, že je inspirován společností Microsoft. Galaxy Book S, který unikl na internet u reportéra jménem Evan Blass, má čtvercové monochromatické rozložení klávesnice a trackpadu, který se podobá designu Microsfot Surface Laptit.

Z boku stále vypadá jako Samsung laptot a z horní části zařízení zatím nemáme k dispozici žádné fotografie. Vypadá to i na menší poměr stran obrazovky.

Prozatím máme jen limitované informace o tomto zařízení. Ale můžeme zde vidět jediný port USB-C a konektor pro sluchátka. D8le existují spekulace, že by zde mohl být procesor Snapdragon 855 s 8 GB RAM.

Jednalo by se tedy o první expanzi řady Galaxy Book od společnosti Samsung. Doposud se jednalo zatím o plno tabletů s odnímatelnými klávesnicemi, podobně jako u Microsoft Surface Pro. Například loňský Galaxy Book 2 byl tablet s odnímatelnou podporou klávesnice a dotekového pera. Běžel také na procesoru Snapdragon 850. A co říkáte na Samsung Surface laptop Vy?

Comment here