NovinkyTechnologie

Co když Vaše další bezdrátová nabíječka bude svítící láhev?

Láhve slouží k uchování vody nebo také slouží jako dekorace, například vázy a podobně. Ale nyní zde máme „láhev“, která svítí a dokáže bezdrátově nabít Váš telefon.

Společnost s názvem Deconnect vymyslela produkt s názvem Gloo, což je vlastně láhev, která je naplněná elektronickými součástmi, takže může sloužit jako nabíjecí stanice.

Největší láhev Gloo může údajně nabíjet až čtyři zařízení – dvě bezdrátové Qi a další dvě pomocí USB. Představa, že telefon postavíte před láhev, která Vám ho nabije je ale vážně divná.

Láhev Gloo musíte každopádně nabít před tím, než ji budete moct použít jako nabíječku. Láhev má vestavěnou baterii o kapacitě 20 000 mAh a můžete ji nabít přes USB port nebo jinou bezdrátově nabíjecí podložkou. Láhev můžete také připojit k síti Wi-Fi nebo Bluetooth, kde ji následně můžete spárovat s aplikací v systému iOS nebo Android a měnit její barvy. Takže je to v podstatě bezdrátová nabíjecí podložka, láhev a světlo Philips Hue v jednom.

Velkou vizí pro Gloo je to, že je to vyvíjející zařízení. Nahoře se nachází konektor, který bude nakonec možné vyměnit za jiné příslušenství jako je například 360-stupňová kamera. Jeho cena se pohybuje okolo $119 (2 650 Kč).

Zdroj

Comment here