NovinkyTechnologie

Stůl, který Vám nabije telefon, má zabudované reproduktory a chladničku

Stoly s úložným prostorem jsou perfektní pro uložení vašich věcí, ale to je vše, k čemu slouží.

S nástupem chytrých zařízení, která přicházejí na trh, bylo jen otázkou času, kdy tento typ nábytku dostane také nějaké vylepšení.

Zde Vám představujeme Sobro Smart Table, je to minimalistický stůl, který vypadá dobře, ale není to jen tak obyčejný nábytek.

Nahoře najdete čistý a rovný povrch, ale najdete zde i bezdrátovou nabíjecí stanici, která dokáže nabíjet několik telefonů najednou. V zásuvkách poté najdete čtyři integrované porty USB, dvě tradiční zásuvky a vedení kabelů na zadní straně. Mimochodem, Sobro Smart Side Table má také lednici, která Vám udrží nápoje studené po celou dobu. Druhá zásuvka slouží pro ukládání různých věcí, ale můžete ji uzamknout pomocí příslušné aplikace.

Jednotka má také vestavěné reproduktory, které lze synchronizovat s Vaším telefonem přes Bluetooth (ti, kteří mají dva odkládací stolky, je mohou synchronizovat). K dispozici zde máte i LED světla s přizpůsobitelnými barvami. Ty můžete ovládat buď pomocí aplikace ne

bo pomocí ovladače, který je umístěn na zadní straně. Zde se nechází také noční světlo, které se aktivuje pohybem.

 

Tento kus nábytku by měl vyřešit těchto pár věcí, s kterými se obvykle setkáváme. Jako jednoduchý uživatel určitě oceníte chlazení nápojů, nabíjení telefonu a například poslouchání hudby v jednom.

Měli byste o tento kousek zájem? Cena by se měla pohybovat okolo $399 (8 200 Kč). To není špatná cena, ne? Když za ní dostanete chladničku, zvukové reproduktory, nabíjecí stanici a odkládací stolek. Tento stolek bude na trhu někdy v řijnu tento rok.

Zdroj: Android Authority

Comment here